UdanyPobyt
+48 18 20 162 86
udanypobyt@gmail.com
9:00 - 17:00 (Pn - Pt), 10:00 - 16:00 (So)

Szkoła górska 5+ organizacja aktywności górskich Zakopane Kościelisko

"5+ Szkoła Górska" zajmuje się organizacją aktywności górskich. Naszą bazą jest Dolina Pięciu Stawów Polskich z najwyżej położonym schroniskiem w Tatrach, ale działamy na terenie całych Tatr Polskich. Skupiamy najlepszą kadrę w Polsce. Współpracujemy z TOPR,  przewodnikami IVBV, instruktorami PZA, przewodnikami tatrzańskimi oraz instruktorami alpinizmu i ski - alpinizmu.

Szczegółowe informacje i zapisy: 
biuro@szkola-gorska.pl, tel. 535 184 435, 795 955 775
www.szkola-gorska.pl, www.kurslawinowy.pl

Organizujemy:

Letnie oraz zimowe wyjścia wysokogórskie z elementami wspinaczki.

Zapraszamy między innymi na Mnicha, Żabią Lalkę, Grań Kościelców, Grań Świnicy czy Orlą Perć. Proponowane wyjścia zawierają elementy wspinaczki tatrzańskiej łącznie ze zjazdami na linie. Trasy biegną terenem o dużej ekspozycji, niemniej jednak wycieczki skierowane są do osób, które nie posiadają doświadczenia wspinaczkowego, a pragną spróbować swoich sił w trudnym terenie, z dala od obleganych szlaków turystycznych.

 

Wycieczki przyrodnicze

Tatry to jedno z najcenniejszych przyrodniczo miejsc w Polsce. Cechuje je duża bioróżnorodność i występowanie rzadkich gatunków. Podczas wycieczek przyrodniczych nauczysz się rozpoznawać gatunki i poznasz ich przystosowania do życia w górskim środowisku, dowiesz się dużo nowego o miejscach, które wydawało Ci się, że znasz dobrze. Wycieczki odbywają się po szlakach turystycznych, zgodnie z przepisami Tatrzańskiego Parku Narodowego i zasadami „Leave no Trace”. Są doskonałą okazją do obserwacji zwierząt (np. kozic, świstaków czy niedźwiedzi) w ich naturalnym środowisku.

 

Bazujące na wysoko wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnym sprzęcie treningowym szkolenia górskie.

Naszą domeną są kursy lawinowe oraz  turystyki wysokogórskiej, ale w naszej ofercie dostępne są również kursy wspinaczki lodowej, nawigacji w terenie górskim oraz pierwszej pomocy w górach.

 

Usługi przewodnickie

W naszej Szkole istnieje możliwość wynajęcia przewodnika na dowolnie zaplanowaną trasę.

 

System płatności on-line obsługuje Dotpay