9-16 (Pn-Pt), 10-16 (So)
UdanyPobyt

Zajmujemy się wynajmem i obsługą apartamentów domów i pokoi na terenie Zakopanego i Kościeliska

Szanowni Państwo,

Jesteśmy doświadczonym zespołem zajmującym się wynajmem i obsługą apartamentów, domów i pokoi na terenie Zakopanego jak i okolic. Jako Serwis wwww.udanypobyt.pl posiadamy trzy portale, za pomocą których efektywnie zarządzamy naszymi obiektami.

Celem powstania naszego portalu www.udanypobyt.pl na którym znajdują się nasze wszystkie obiekty z Kościeliska, Białki Tatrzańskiej i Zakopanego jest możliwość błyskawicznej rezerwacji jak i rzeczowej rady dla Gości aby spełnić ich potrzeby. Jako doświadczony zespół wiemy dokładnie co składa się na satysfakcję klienta a tym samym na sukces właścicieli posiadających obiekty w naszym portfolio.

Gwarantujemy:

  • zwiększenie sprzedaży,
  • bezpłatną prezentację Państwa obiektu,
  • dostęp do panelu cen i rezerwacji,
  • najniższą prowizję na rynku,
  • pełną obsługę gości,

System podpięty jest pod panel właścicielski dlatego właściciel może dokonywać zarówno własnych rezerwacji jak i blokować terminy które są niedostępne, ponadto nasz serwis pozwala na rezerwację on-line 24h, płatność kartami, wysyła informacje do właściciela o każdej rezerwacji.

Współpraca z nami jest bezpłatna a naszym wynagrodzeniem jest procentowy zadatek za przyjazd.
Jesteśmy nastawieni na sukces i wspólnie możemy sprawić, iż Państwa obiekt stanie się bardzo ciekawym, atrakcyjnym i komercyjnym miejscem.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami prosimy o kontakt pod adresem biuro@udanypobyt.pl, lub na numer kontaktowy 696 769 112 w celu przedstawienia oferty.

Zaszczytem będzie gościć Państwa w naszym portalu.

Z wyrazami szacunku
Zespół Udanypobyt

System płatności on-line obsługuje Dotpay